Мультизональні системи кондиціонування (VRV / VRF)

Мультизональні системи кондиціонування (VRV і VRF) мають високу енергетичну ефективність. Вони призначені для одночасного кондиціонування великого числа приміщень, таких як готелі, торгово-розважальні центри, виробничі об’єкти та інші приміщення і будівлі.

Мультизональні системи кондиціонування

Особливості мультізональних систем VRV / VRF

  • Наявність можливості підключення до одного зовнішнього блоку до 40 внутрішніх. Внутрішні блоки можуть бути касетними , канальними , стельовими  або настінними . Залежно від наявних конструктивних особливостей будівлі можна комбінувати застосовуються внутрішні блоки.
  • Якісне проектування за допомогою спеціального програмного забезпечення дозволяє точно розрахувати потрібний діаметр магістралей, кількість холодоагенту, перетин електропроводки і так далі. Завдяки цьому можна бути на 100% впевненим у надійності спроектованої системи
  • Низький рівень виробленого шуму. Досить тиха робота внутрішніх блоків VRV / VRF систем кондиціонування дозволяє створити для знаходяться в приміщенні людей дуже комфортні умови
  • На відміну від системи чиллер-фанкойл  VRV системи відрізняються набагато меншою витратою повітря при однаковій продуктивності, що дозволяє домогтися більш низького рівня загального шуму системи
  • Ефективне обігрівання приміщень в період «міжсезоння». Для цього VRV / VRF системи, на відміну від інших систем кондиціонування, не потрібно оснащувати якихось додатковим обладнанням

VRV / VRF

Функціональні елементи VRF системи кондиціонування повітря

  • Зовнішній блок, встановлюється зовні будівлі
  • Внутрішні блоки оснащені вбудованим електронним розширювальним вентилем;
  • Мідний фреоновий трубопровід, який призначається для з’єднання зовнішнього і внутрішніх блоків кондиціонера;
  • Рефнети;

VRF кондиціонери, що знаходяться в приміщенні, можуть легко змінювати свою продуктивність по засобом зміни продуктивності зовнішнього блоку системи. Кожен з встановлюваних внутрішніх блоків обов’язково має датчик температури, який передає дані про необхідний ступінь продуктивності на зовнішній блок. У сучасних системах кондиціонування VRF застосовуються мікроконтролери і спеціальні алгоритми, завдяки яким можливо точну підтримку температурних параметрів при мінімальних витратах електроенергії.

Чим відрізняється VRV від VRF?

Підбираючи мультізональную систему кондиціонування, Ви обов’язково зіткнетеся з цими двома термінами. Але різниці між ними немає ніякої. А різну назву однієї і тієї ж системи кондиціонування обумовлено тим, що компанія Daikin прагнучи виділити вироблені ними VRF системи, запатентувала свою власну назву – VRV.

Мультизональні кондиціонери є сучасним і енергоефективним рішенням для створення централізованої системи кондиціонування і володіють чималим числом переваг в порівнянні з усіма іншими системами кондиціонування повітря.
Фахівці компанії
«Овекон Сервіс» допоможуть Вам створити грамотний проект  і здійснити якісний монтаж мультизональной системи кондиціонування для вашого будинку або приміщення.

Також рекомендуємо прочитати

Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше
Спліт-системи Rovex

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/