Теплові насоси для басейнів

тепловые насосы для бассейнов

тепловые насосы для бассейнов

Погодьтеся, викупатися в спекотний день у власному басейні вельми приємно. Але нерідко температура води виявляється не зовсім комфортною, а необхідні для її нагрівання обладнання і електроенергія коштують досить дорого. При умовах, що склалися спостерігається постійне зростання попиту на такий вид кліматичного обладнання як теплові насоси , що застосовуються для підігріву води в басейні. Сучасні теплові насоси на 100% екологічно чисті і при цьому енергетично економічні. З їх допомогою можливо дешево підігрівати воду до необхідної Вам температури як в закритих басейнах, так і в басейнах відкритого типу. Робота таких насосів ґрунтується на принципі теплообміну за рахунок перенесення тепла від навколишнього середовища (води, повітря або землі) в воду басейну. Наявні на сьогодні сучасні технології дають можливість досягати в подібних пристроях максимальної питомої тепловіддачі при мінімальному рівні витрат електроенергії.

Особливості теплових насосів.

Підігрів води в басейні за допомогою теплового насоса дещо відрізняється від інших видів опалення і має наступні переважні особливості:

 • температура води у відкритому чи закритому басейні не залежить від температури навколишнього повітря;
 • теплові насоси здатні перетворювати електричну енергію в теплову при співвідношенні 1: 5;
 • екологічна і експлуатаційна безпека такого типу;
 • простота монтажу, компактні габаритні розміри і низький рівень шуму в процесі роботи;
 • довговічність і надійність даного типу обладнання;
 • відсутність необхідності в складному додатковому обслуговуванні;
 • всі теплові насоси автоматизовані і досить прості в експлуатації: бажана температура води в Вашому басейні легко встановлюється з панелі керування пристрою.

Основні технічні параметри теплових насосів.

 • Теплова потужність пристрою: від 3 кВт до 25кВт
 • Коефіцієнт трансформації (СOP): близько 5.

Підбір необхідного обладнання.

Теплові насоси застосовуються для нагріву води для басейну досить універсальні і здатні працювати використовуючи енергію води, землі або повітря. Завдяки цьому вода в басейні буде теплою незалежно від пори року. При виборі необхідного Вам теплового насоса вкрай важливо вдатися до допомоги фахівців, які проведуть всі необхідні розрахунки для визначення параметрів системи виходячи із загальної площі і глибини басейну, клімату даної місцевості і наявності або відсутності надбудови над басейном. Досить часто для обігріву відкритого басейну використовують поєднану з системою кондиціонування будинку схему. Тому, якщо Ви хочете використовувати свій басейн при будь-якій погоді, установка даного кліматичного обладнання просто необхідна, а різноманітність доступних на ринку моделей подібних пристроїв дозволить вибрати найкращий для Вашого випадку варіант.

Наша компанія “Овекон Сервіс” з радістю запропонує Вам широкий вибір теплових насосів для підігріву басейну від провідних світових виробників. Але найбільш правильним і вигідним рішенням буде повна модернізація всієї системи опалення будинку. Адже тепловий насос здатний не тільки обігрівати будинок і басейн, а й охолоджувати будинок в жарку пору року. Влітку тепловий насос буде забирати тепло з повітря у Вашому будинку, знижуючи температуру повітря внутрішніх приміщень, і перенаправляти його на нагрів води для басейну. На сьогоднішній день більш енергоефективного рішення просто не існує!

Переваги застосування теплових насосів.

Завдяки використанню теплового насоса Ви отримаєте наступні вагомі переваги:

 • зможете економити кошти витрачаються на опалення будинку;
 • отримаєте готову систему охолодження (кондиціонування повітря) для всього будинку;
 • забезпечите стабільно теплу воду в басейні.

Тепловий насос – кліматичне обладнання, здатне забезпечити високий рівень комфорту у Вашому басейні і навіть в усьому будинку при максимально можливому рівні енергоефективності та економічності, а також багатофункціональності всієї системи, за допомогою всього одного пристрою.