Проектування систем кондиціювання

ТОВ «Овекон Сервіс» комплекс робіт по реалізації проектів створення промислових кліматичних систем. Досвідчені фахівці нашої компанії здійснюють проектування систем кондиціонування.

Розробка всієї проектної документації проводиться за результатами проведеного обстеження об’єкта (з виїздом на об’єкт Замовника).

Формування технічного завдання для проекту системи кондиціонування здійснюється при максимальному взаємодії з Замовником. На цьому етапі обов’язково повинні враховуватися особливості окремо взятих виробничих приміщень, тип технологічних процесів що проходять в них, кількість і особливі вимоги роботи обладнання, поділ робочого простору і розташування в ньому робочих місць.

При вирішенні всіх цих завдань до уваги приймаються побажання і вимоги Замовника

Проект системи кондиціонування повітря включає до свого складу розробку робочого проекту та створення кошторисної документації. Саме на даному етапі визначається ступінь доцільності застосування того чи іншого типу системи централізованого кондиціонування повітря і необхідне для неї обладнання, а також її робочі характеристики,
як то – потужність, продуктивність та інші параметри.

Всі перераховані параметри підбираються виходячи з розрахунку існуючих в окремо взятих приміщеннях і робочих зонах надлишків тепла. Підбір необхідного для системи кондиціонування обладнання провадитися виходячи з вимоги, щоб ця система забезпечувала необхідну нам загальну продуктивність, але при цьому не виникало запасу за сумарною потужністю, ресурси якого гарантовано не будуть затребувані в ході подальшої експлуатації.

Основне завдання вирішується в процесі проектування системи кондиціонування – зробити так, що б кожна одиниця встановленого обладнання і всі інші компоненти системи використовувалися максимально ефективно. При створенні проекту промислової або комерційної системи кондиціонування можлива розробка відразу декількох варіантів рішень на основі використання обладнання від різних виробників. Спільно з Замовником відбувається пошук найоптимальнішого і вигідного по співвідношенню «ціна-якість» варіанту системи кондиціонування повітря.

На другому етапі проектування системи кондиціонування – побудові інженерних систем – проводитися конструювання мережі необхідних для системи комунікацій і її узгодження з діючими мережами та обладнанням. При цьому повинні враховуватися можливість комфортної експлуатації і зручного обслуговування системи в подальшому. Проектування систем вентиляції та кондиціонування здійснюється в повній відповідності нормами і вимогами ДБН і з дотриманням встановлених технічних умов.

Багаторічний досвід роботи фахівців нашої компанії «Овекон Сервіс» дозволяє нам вже безпосередньо на етапі створення проекту системи кондиціонування врахувати особливості експлуатації кожної конкретної системи, серед яких можна виділити складності монтажу і подальшого сервісного обслуговування, а також можливість використання різних моделей устаткування в конкретно взятому випадку – і безпомилково знаходити оптимальне конструктивне рішення.

Також ТОВ «Овекон Сервіс» здійснює продаж кліматичного обладнання використовується в проекті системи кондиціонування за найвигіднішими для Замовника цінами.