Проектування систем опалення

Проектування систем вентиляції, кондиціонування, опалення – це складний, трудомісткий процес, що вимагає чималих практичних напрацювань і фундаментальних теоретичних знань.

За своїми технологічними особливостями проектування систем вентиляції, кондиціонування та опалення відноситься до технічних завдань підвищеної складності, зокрема, якщо мова йде про проектування систем вентиляції, кондиціонування та опалення великих адміністративних будівель, громадських центрів, торгово-розважальних комплексів та великих промислових приміщень.

Але, навіть якщо не брати до уваги широкомасштабні проекти і говорити про вентиляцію, кондиціонування та опалення приватних будинків, офісів, невеликих магазинів, кафе і т.д. – навіть в цих випадках, без допомоги професіоналів не оминути.

ТОВ «Овекон Сервіс» надає повний комплекс послуг з проектування систем опалення

Перед початком роботи з проектування системи вентиляції, фахівці нашого проектного відділу проводять ретельний огляд об’єкта і, з огляду на все його особливості та побажання замовника, складають технічне завдання на оснащення даного об’єкта системою вентиляції і кондиціонування. Далі слід робота з підготовки передпроектної документації і створення робочого проекту системи вентиляції та кондиціонування. При цьому основними є розрахунки повітрообміну, розрахунки перетину повітроводів і решіток, аеродинамічний та акустичний розрахунок. На основі отриманих даних, здійснюється підбір матеріалів та обладнання, визначаються місця установки вентиляційних припливних і витяжних систем і місця прокладки воздуховодов. При розробці проектів ми пропонуємо цілий ряд нестандартних технічних рішень та енергозберігаючих технологій, які дозволяють забезпечити необхідні температури та вологості характеристики повітря і оптимізувати енергоспоживання системи вентиляції і кондиціонування в цілому. Крім того, фахівцями нашого проектного відділу, проводитимуть авторський нагляд за реалізацією проекту, що дозволить виключити можливі помилки в ході будівельно-монтажних робіт.

Подготовка

Проектування систем опалення, точно так же, як і проектування систем вентиляції та кондиціонування починається з детального огляду об’єкта, збору вихідних даних, складання технічного завдання і підготовки передпроектної документації. Далі, з урахуванням необхідних теплотехнічних і гідравлічних розрахунків створюється робочий проект системи опалення, який включає в себе креслення схем розводок, аксонометричні схеми, схеми котельні, а так же специфікації матеріалів і необхідного устаткування. При проектуванні систем опалення ми готові врахувати будь-які побажання замовника, але лише в тому випадку, якщо вони не суперечать чинним СНиП та ГОСТ.

Гарантия качества

Погодьтеся, якісне проектування систем вентиляції, кондиціонування та опалення – це гарантія їх безперебійної, ефективної роботи та функціональності. Якщо ви прагнете саме до цього і хочете, щоб все було на найвищому рівні, фахівці проектного відділу ТОВ «Овекон Сервіс» до ваших послуг!