Монтаж систем кондиціонування

Прагнучи створити максимально сприятливі кліматичні умови в будь-якому приміщенні для комфортного перебування в ньому людей зазвичай встановлюють настінний кондиціонер (спліт-систему) або, при необхідності, інший тип кондиціонера.

Будь-який такий кондиціонер здатний підтримувати в приміщенні задану температуру і до того ж нерідко може змінювати в ньому рівень вологості повітря, а встановлені в них фільтри ефективно очищають повітря.

При використанні канальних кондиціонерів з’являється додаткова можливість подачі в приміщення з вулиці свіжого повітря, а швидкість і напрямок повітряного потоку в них легко регулюється.

3 основні типи обладнання
для кондиціонування повітря:
▶ Побутові кондиціонери
▶ Напівпромислові кондиціонери
▶ Промислові кондиціонери

Компанія «Овекон Сервіс» надає повний комплекс послуг з установки і монтажу всіх видів систем кондиціонування. Відповідна ліцензія і багаторічний досвід роботи в даному напрямку дають нам гарантовано успішне виконання всього комплексу робіт і послуг в області кондиціонування, вентиляції та теплопостачання по всій території України.

Всі необхідні роботи по монтажу систем кондиціонування повинні проводитися як в рамках загального монтажу систем вентиляції, так і окремо від них. В процесі монтажу нашими монтажниками здійснюється установка необхідного обладнання, прокладка всіх повітропроводів і комунікацій, підключення системи до вже існуючих мереж. У безпосередній залежності від виду обладнання і типу системи, а також унікальних особливостей приміщення Замовника процес монтажу систем кондиціонування і вентиляції може також включати в себе роботу з газовим обладнанням і, при необхідності, висотні монтажні роботи. У комплекс послуг з монтажу систем кондиціонування повинні обов’язково входити пусконалагоджувальні роботи. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що всі перераховані вище роботи мають право проводити тільки кваліфіковані фахівці, а роботи пов’язані із застосуванням газового обладнання мають право виробляти виключно ліцензовані організації.

Успішно виконані проекти