Припливно-витяжні установки

приточно вытяжная установка2

приточно вытяжная установка2

Припливно-витяжна вентиляція являє собою вентиляційну систему, що забезпечує в приміщенні приплив свіжого і чистого повітря. Також очищає квартиру від відпрацьованого і шкідливого повітряного потоку. Установка ідеально підходить для будинку, площа якого не перевищує 100 кв. / М. Придбати обладнання можна недорого в інтернет-магазині Ovekon.

Причини вибору припливно витяжної вентиляції

Припливно-витяжна установка, що володіє рекуперацією, є вигідним капіталовкладенням. Особливо вона корисна для використання в заміських будинках, оскільки здатна заощадити близько 90% вартості витрат на обігрів житла. Вбудована теплообмінна система не потребує прогріванні надходить з вулиці повітряного потоку, що призводить до економії витрат на енергію.

Припливно витяжна вентиляція – особливості функціональності

Робота припливно-витяжної агрегату забезпечується за рахунок застосування двох повітряних потоків:

 • приплив – являє собою свіже повітря, який потрапляє в житлове приміщення з вулиці. Пристрій споживає повітря, пропускаючи його через фільтр, очищаючи і прогріваючи за допомогою спеціального рекуператора. Після цього, відправляє його безпосередньо в кімнату;

 • відтік – полягає в зборі та відведення забрудненого повітряного потоку, який проходить через рекупераційних конструкцію. Вона видаляє охолоджене повітря, забираючи з нього тепло.

Ці повітряні потоки одночасно циркулюють у вентиляційному пристрої, не змішуючись. Установка припливної вентиляції забезпечує взаємообмін – відпрацьований гаряче повітря, контактуючи з вхідним холодним, передає йому близько 90% свого набраного тепла.

Різновиди обладнання

Сучасні вентиляційні пристрої діляться на певні типи, які відрізняються Генераційні методами тиску:

 • штучна – повітряне пересування здійснюється завдяки вентиляторів і Повітродуви. Застосовується, в основному, в центральних вентиляційних системах;

 • природна – розташовується в місцях різного тиску і температури повітря. Це найдоступніший за ціною спосіб, який сьогодні користується особливою популярністю в споживчих колах;

 • комбінована – одна з найбільш функціональних, оскільки поєднала в собі два попередні види.

Припливна вентиляція, ціна якої залежить від безлічі факторів, розрізняється по області безпосереднього впливу:

 • загально обмінна – відрізняється здатністю прискорення забору і виходу повітряного потоку в усіх житлових приміщеннях. Через шахти вентиляції з внутрішніх кімнат багатоповерхового будинку забирається відпрацьований повітряний потік;

 • локальна – на необхідних ділянках монтується воздуховод, що забезпечує ефективне виведення шкідливих і небезпечних виділень. Цей варіант коштує набагато дешевше, оскільки гарантує подачу повітряної циркуляції точково.

Де купити припливно витяжну вентиляцію в Україні?

Припливна вентиляція, купити в Україні яку можна на сайті недорого, створює в приміщенні легку атмосферу, без сторонніх неприємних запахів. Крім цього система володіє наступними перевагами:

 • дуже легко монтується;

 • не потребує складному і дорогому обслуговуванні;

 • проводить якісне очищення повітряних вхідних мас;

 • відрізняється блокової цілісністю і конструкцією модульного типу.

Замовляйте якісну, практичну і функціональну продукцію прямо зараз в інтернет-магазині Ovekon і гарантовано отримаєте вигідні привілеї. Ми доставимо вашу продукцію за будь-якою адресою в Дніпрі максимально швидко і акуратно. Також наші фахівці допоможуть здійснити процес установки обладнання.