Сервісне обслуговування кондиціонерів

Всі сучасні системи вентиляції і кондиціонування є високотехнологічним обладнанням, якому під силу забезпечити в повністю автономному режимі мікроклімат життєвого простору протягом усього року.

Безперебійна робота цих систем можлива виключно при проведенні регулярного сервісного обслуговування.

Проведення сервісного обслуговування починаючи з дня введення експлуатацію обладнання – одне з основних вимог заводів-виготовлювачів кліматичної техніки.

Кондиціонер – досить складне, з технічної точки зору, пристрій. У процесі повсякденної експлуатації кондиціонера фільтри внутрішнього блоку сильно забиваються пилом, що створює труднощі для процесу теплообміну і часто призводить до проникнення холодоагенту в магістраль компресора.

В результаті всього цього компресор кондиціонера працює в режимі екстремального навантаження, що здатне рано чи пізно привести до його поломки. Засмічення решітки конденсатора в зовнішньому блоці пилом або тополиним пухом може викликати підвищений тиск конденсації і стає першочерговою причиною виходу з ладу компресора.

Холодоагент, застосовуваний в системах кондиціонера, має дуже високу летючість. Саме тому навіть незначні тріщини або дефекти з’єднань можуть привести до витоку холодоагенту і стати причиною передчасної поломки кондиціонера. Виходячи з цього можна зробити висновок, що кваліфікована, а головне своєчасна профілактика запобігає поломку агрегатів і вузлів Вашого кондиціонера.

Протягом усього гарантійного терміну покупець має повне право на безкоштовне усунення тих несправностей, які викликані заводським дефектом даного обладнання.

А ось профілактичні роботи – наприклад чистка теплообмінників, фільтрів і дренажу кондиціонера, в гарантійні зобов’язання не входять.

Сервісна служба компанії «Овекон Сервіс» надає послуги з ремонту та технічного обслуговування систем вентиляції і кондиціонування як придбаного у нас кліматичного обладнання, так і техніки проданими і змонтованої в іншими компаніями. Наші фахівці готові провести як єдине разове, так і періодичне сервісне обслуговування кондиціонерів і іншого вентиляційного устаткування.

При проведенні технічного обслуговування проводиться комплексна перевірка всієї системи кондиціонування і усунення, в разі їх присутності, неполадок в роботі агрегату без заміни деталей і інших вузлів устаткування.

Співробітники технічного відділу і монтажно-сервісного підрозділу компанії «Овекон Сервіс» готові забезпечити найповніший комплекс послуг: консультації з підбору та придбанням необхідного обладнання, монтаж «під ключ» систем вентиляції та кондиціонування і їх сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Основні види робіт виконуються при обслуговуванні кондиціонерів

 • Чистка повітряних фільтрів і дренажної системи кондиціонера;
 • Перевірка відсутності витоку фреону і його дозаправка при необхідності
 • Перевірка відсутності шару інею на випарнику;
 • Перевірка стану електротехнічної та дренажної системи.;
 • Контроль температури сухого повітря на вході і виході з випарника;
 • Перевірка середнього тиску всмоктування;

Основні види робіт виконуються при профілактиці кондиціонера

 • Огляд вузлів і агрегатів кондиціонера на наявність механічних пошкоджень;
 • Перевірка роботи кондиціонера у всіх доступних режимах;
 • Очищення фільтрів і вхідних отворів внутрішнього блоку;
 • Очищення теплообмінника внутрішнього і зовнішнього блоку;
 • Перевірка герметичності трубопроводу і робочого тиску системи як в статичному, так і динамічному режимах;
 • Перевірка температурних режимів роботи всієї системи;
 • Перевірка дренажної системи кондиціонера.