Сервісне обслуговування систем опалення

Сервісне обслуговування та ремонт кліматичної техніки – це необхідна умова безперебійної та ефективної роботи будь-якої кліматичної техніки, будь-то простенький побутовий кондиціонер або високотехнологічне обладнання для виробництва сучасних систем вентиляції. А якщо враховувати всі ризики, то слід подумати також і про ремонт. Адже від неполадок і збоїв в роботі як кліматичної, так і будь-який інший техніки ніхто не застрахований

Тому, з метою забезпечення безперебійної роботи кліматичного обладнання та максимального використання його ресурсів, ТОВ «Овекон Груп» пропонує приватним та юридичним особам укладати договори про сервісне обслуговування та ремонту кліматичної техніки в Дніпропетровську. Такий договір є найзручнішою, і надійною формою вирішення всіх питань по ТО при оптимальних фінансових витратах.

ООО «Овекон Сервис»

За умовами договору фахівцями ТОВ «Овекон Груп» будуть проведені всі роботи по сервісному обслуговуванню і ремонту: побутових, напівпромислових і промислових кондиціонерів; систем вентиляції та кондиціонування будь-якої складності, систем чиллер-фанкойл і систем опалення.

Перед початком робіт по сервісному обслуговуванню і ремонту кліматичної техніки, наші фахівці обов’язково проводять ретельний зовнішній огляд устаткування, а так само його діагностику в тестовому режимі. Потім, на основі отриманих даних роблять необхідні дії по ТО (чистка, дозаправка, заміна фільтрів) і усунення можливих неполадок.

Гарантія якості

Маючи в наявності всі необхідні витратні матеріали та комплектуючі, ми гарантуємо ремонт будь-якої кліматичної техніки в стислі терміни, а так само якісні та своєчасні послуги з її сервісного обслуговування.