Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

На рівень і якість життєдіяльності людини одне з основних впливів надає мікроклімат в житловому приміщенні. Тому важливо створити в квартирі та будинку здорову атмосферу без пилу і сторонніх запахів. Особливо це стосується будівель, де спостерігається велике і систематичне скупчення людей. Щоб в кімнаті завжди «панував» свіже повітря, необхідно встановити системи рекуперації. Придбати обладнання можна в інтернет-магазині Ovekon.

Яку проблему вирішують приточно – витяжні установки з рекуперацією тепла?

припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла

Правильно створена мікросередовище в приміщенні значно покращує самопочуття і продуктивність працівників, загальну обстановку і позитивно впливає на відвідувачів. Природно, можна відкрити вікно для провітрювання кімнати. Однак, що робити тим людям, які живуть у великих і запорошених мегаполісах, для яких характерна наявність великої кількості диму, пилу і автомобільних вихлопів?

Ефективним помічником, в цьому випадку, буде приточно-витяжна установка з рекуперацією тепла. Цей пристрій підтримує роздільну якісний повітрообмін. В основному система застосовується в квартирах і приватних житлових спорудах. Гарантує потік насиченого, очищеного і свіжого кисню. Також забезпечує висновок неприємних ароматів, зайвої вологості і відпрацьованого кисню. Устаткування широко використовується в промислових, комерційних і побутових цілях.

Що собою являє система рекуперації?

Рекуператори тепла вентиляційного повітря – це спеціальна система, призначена для нагнітання, фільтрації, очищення і нагріву повітряного потоку. Вона знаходиться в високоміцному корпусі, який тепло – і Шумоізольований. Оснащена воздуховодами, за допомогою яких здійснюється приплив і паркан потоку повітря.

Монтаж елементів проводиться в процесі будівництва споруди або при проведенні ремонтних робіт. У кімнаті знаходяться тільки невеликі решітки, якими прикриті вентиляційні отвори. Вони знаходяться від поверхні підлоги на висоті двох метрів.

Конструкційні особливості припливно витяжної вентиляція з рекуператором

Припливно-витяжні установки з рекуперацією можу частково мати різну будову, в залежності від різновиду і моделі:

 • корпус, виготовлений зі сталі оцинкованого типу і оснащений звукоізоляцією і теплоізоляцією;
 • повітряні фільтри;
 • вентиляційні двигуни;
 • рекуператор пластинчастий;
 • нагрівач, призначений для вхідного повітряного потоку;
 • автоматичне керування.

Як доповнення обладнання може оснащуватися дезинфектором ультрафіолетовим, повітряним зволожувачем і іонізатором.

Що таке рекуперація?

системи рекуперації

Вона являє собою теплообмін, який утворюється між витяжним і припливним повітряним потоком. Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла має важливу особливість – відсутністю різниці між температурним показником в кімнаті і вхідним повітрям. Рекуператор – це спеціальна конструкція, виготовлена ​​з металевих або паперових пластинок, які проводять тепло.

Елементи забезпечують проведення ефективного обміну теплом між витяжним і припливним повітряним потоком. Таким чином, істотно економиться теплова енергія – від 40 до 90%. Установка такого пристрою значно випереджає стандартне вентиляційне обладнання, оскільки не потребує застосування калорифера (нагрівального елементу для повітря). Вибрати і купити обладнання можна недорого в компанії Ovekon.

Функціональні можливості

Припливно-витяжна вентиляція з рекуператором володіє наступними автоматичними функціями:

 • системним виключенням і включенням;
 • перемиканням робочих режимів;
 • підтриманням встановленого температурного показника повітря;
 • роздільним керуванням потоками (витяжними, припливними);
 • функціонуванням за таймером;
 • програмуванням по днях і годинах;
 • інформуванням про потребу заміни / чистки фільтрів.

Конструкція пристрою досить проста. Також обладнання відрізняється швидким доступом безпосередньо до панелі управління. При виборі обладнання важливо приділяти увагу його заданої пропускної спроможності і потужності – на одну людину вона повинна складати близько 6 м3 / год.

Де придбати рекуператори тепла вентиляційного повітря?

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла, ціна якої знаходиться на доступному рівні, стане ефективним і надійним помічником в будинку або квартирі. В інтернет-магазині Ovekon представлений широкий вибір моделей, які виготовлені з високоякісних матеріалів, на першокласному обладнанні одними з кращих сучасних виробників.

Наша компанія займається не тільки продажем, а й встановленням обладнання в Дніпрі. Ознайомитися з продукцією ви можете в каталозі, і підібрати найбільш підходящий для себе варіант. Якщо виникнуть питання – звертайтеся до нашого менеджера.