Промислові вентилятори

промышленные вентиляторы

Промислові вентилятори

Більшість сучасних систем промислової вентиляції здатні забезпечити весь комплекс рішень завдань зі створення оптимально комфортних умов у виробничих приміщеннях. На ряду з виконанням своїх основних функцій – очищення забрудненого повітря від усіх шкідливих домішок (газів, пилу, отруйних парів і інших забруднювачів повітря) – вони так само можуть осушувати і зволожувати, підігрівати і охолоджувати, і навіть іонізувати знаходиться в приміщенні повітря. Досягається це додаванням в промислову систему вентиляції відповідного вимогам, що пред’являються обладнання – зволожувачів, осушувачів, повітронагрівачів і т.п.

Залежно від способу функціонування та організації повітрообміну промислової вентиляційної системи можна виділити її наступні типи:

  • Загально обмінна (система з єдиним режимом роботи для всіх приміщень) або місцева (застосовується для забезпечення повітрообміну в окремо взятих локальних зонах);
  • Приточная (забезпечує ефективну подачу в приміщення свіжого повітря), витяжна (виводить назовні забруднене повітря) і припливно-витяжна (забезпечує рух повітря в обох напрямках);
  • Механічна (повітрообмін відбувається за допомогою вентилятора) або природна (використовує природний перепад тиску зовні і всередині будівлі);
  • Канальна (що включає в себе систему повітропроводів) або безканальна (від вентиляційного устаткування повітря подається прямо в приміщення).

В силу того що від роботи промислової системи вентиляції найчастіше залежить здоров’я і життя працюючих в приміщенні людей, до якості її роботи пред’являються вкрай жорсткі вимоги. Найбільш затребуваним і популярним і варіантом промислової системи вентиляції на сьогодні є варіант механічної припливно-витяжної вентиляційної системи, яка дозволяє повністю забезпечити повноцінний повітрообмін в комерційних або виробничих будівлях і забезпечити стабільну роботу всього обладнання без поправок на зовнішні чинники. Місцевий тип вентиляції може використовуватися на деяких окремих етапах тих-процесу виробництва. З її допомогою можливо забезпечити відведення забрудненого і подачу свіжого повітря в ті місця де це найбільш необхідно.

Надійність всієї системи промислової вентиляції безпосередньо залежить від надійності її основи – використовуваного в системі кліматичного обладнання. Фахівці “Овекон Сервіс” при проектуванні систем промислової вентиляції використовують виключно високоякісне обладнання та вузли, які успішно пройшли випробування в нашій країні. Таке обладнання від провідних світових виробників кліматичної техніки Ви можете придбати у нас за найбільш прийнятними цінами.

Компанія “Овекон Сервіс” надає максимально повний комплекс послуг з проектування, монтажу, пуско-налагодження і подальшого обслуговування промислових систем вентиляції і кондиціонування в Дніпропетровську і по всій території України.