Монтаж систем опалення

Ні для кого не секрет, що ефективність роботи будь-якої кліматичної системи безпосередньо залежить від якості її установки. За статистикою більше 70% збоїв в роботі систем вентиляції та кондиціонування відбувається внаслідок порушень, які були допущені при монтажі цих систем. З огляду на всі можливі ризики, фахівці.

ТОВ «Овекон Сервіс» виконують монтаж систем вентиляції та кондиціонування будь-якої складності: від установки простих спліт-систем у відносно невеликих житлових або офісних приміщеннях, до монтажу високотехнологічних вентиляційних систем на великих промислових підприємствах.

При монтажі систем вентиляції та кондиціонування, наші фахівці завжди враховують специфіку і технічні характеристики даних кліматичних систем. Крім того, монтажні бригади оснащені всім необхідним обладнанням і в своїй роботі застосовують тільки якісні витратні матеріали та перевірені комплектуючі.

ООО «Овекон Сервіс»

Професіоналізм наших співробітників, їх грамотний підхід до роботи і чітке дотримання технічним нормам є гарантією високої якості виконуваних робіт, що дозволяє ТОВ «Овекон Сервіс» мати бездоганну репутацію, бути гарантом стабільності для своїх партнерів і утримувати міцні позиції на кліматичному ринку України.