Оплата

Готівкою в магазині
Готівкою в магазині
Безготівковий розрахунок з / без ПДВ
Безготівковий розрахунок с / без ПДВ
 Переказ на банківську карту
Переказ на банківську карту

Оплатити покупку можна готівкою, за безготівковим розрахунком або переказом на банківську картку. Оплата придбаного в інтернет-магазині товару проводиться при отриманні замовлення (при замовленні послуги доставки) або відвідавши наш магазин за адресою вул.Олеся Гончара 26 (самовивезення). У разі якщо вартість товару або сума замовлення більше 10000 грн необхідна 50% передоплата.

Доставка

Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину
Відправлення по Україні
Відправлення по Україні
Доставка по Дніпру
Доставка по Дніпру

 

Більшість реалізованого нами обладнання перед застосуванням необхідно якісно змонтувати і правильно налаштувати. А це як раз основна спеціалізація нашої компанії. Так що більшість купленої у нас техніки встановлюється і запускається нашими кваліфікованими монтажниками. У разі замовлення послуг з монтажу обладнання — доставка по Дніпру безкоштовна. Без замовлення в нашій компанії послуг монтажу діють наступні розцінки на доставку:

▶ Доставка по місту Дніпро- 50 грн. Доставка в межах міста, занесення в квартиру. ▶ Доставка по Дніпропетровській області – від 200 грн. Доставка за вказаною адресою, занесення в квартиру. ▶ Доставка по Україні – через служби доставки: Нова Пошта і т.п.