Про компанію

Ми представляємо на українському кліматичному ринку повний спектр високоякісного обладнання для систем вентиляції та кондиціонування в будівлях і спорудах різного призначення від квартир до виробничих будівель.

1. “Овекон Сервіс”

Ми представляємо на українському кліматичному ринку повний спектр високоякісного обладнання для систем вентиляції та кондиціонування в будівлях і спорудах різного призначення від квартир до виробничих будівель.

2. Про пропоновані послуги

Співробітники компанії проведуть технічні консультації, підбір обладнання для систем побутової та промислової вентиляції, дотримуючись технічного завдання та побажань Замовника.
Проектний відділ займається розробкою проектної документації систем вентиляції та кондиціонування будь-якої складності, пропонуючи найбільш оптимальне для Вас інженерно-технічне і техніко-економічне Рішення. Проект вентиляції і кондиціонування розробляється в індивідуальному порядку, при активному «участі» Клієнта для більш повного збігу Ваших побажань з кінцевим результатом. Монтаж вентиляції та кондиціонерів проводиться кваліфікованими фахівцями з використанням професійного інструменту. Монтаж промислової вентиляції і кондиціонування проводиться за проектами, як власним (виконаним нашої проектною групою), так і за проектом інших професійних організацій.

3. Досвід роботи

Компанія «Овекон Сервіс» має великий практичний досвід проектування, монтажу та експлуатації систем для створення штучного клімату. А, як відомо, чим багатша цей досвід, тим більш досконале рішення отримує замовник, тим вище ефективність його матеріальних вкладень. Сервісна служба компанії «Овекон Сервіс» проводить діагностику, ремонт і обслуговування систем вентиляції, кондиціонерів, теплових завіс і інший кліматичної техніки від побутового спектру обладнання до промислових кліматичних установок.

Ми дорожимо своєю репутацією і гарантуємо виконання всіх узятих на себе зобов’язань. Наші пріоритети – це якість, надійність і ефективність. Тому співпрацюючи з нами, Ви зможете по достоїнству оцінити всі переваги роботи з професіоналами, як і наші постійні клієнти.

4. Ліцензія

Компанія «Овекон Сервіс» має державну Ліцензію , що підтверджує право на виконання відповідних проектних, будівельно-монтажних, а також надання інжинірингових послуг.

5. Ми рекомендуємо

Перед початком проектних робіт запросити технічного фахівця компанії, який допоможе вам оптимально вибрати обладнання та схему розташування обладнання, розрахує приблизну вартість монтажу. Монтажні роботи проводяться кваліфікованими фахівцями з використанням професійного інструменту. Монтаж проводиться за проектами, як власним (виконаним нашої проектною групою), так і за проектом інших професійних організацій.

ТОВ «Овекон Сервіс» має державну ліцензію, що дозволяє проведення робіт і надання послуг з проектування, монтажу та введення в експлуатацію вентиляційних та опалювальних систем.