Монтаж систем вентиляції

 

 

Монтаж систем вентиляції полягає в установці ключових елементів системи – вентиляторів та іншого вентиляційного обладнання з дотриманням всіх вимог для її працездатності на протязі всього терміну експлуатації.

Установка будь-якої системи вентиляції здійснюється з узгодженого проекту вентиляційної системи. Тільки при дотриманні цього правила можна гарантувати, що всі вузли складові систему будуть функціонувати правильно, а отже – ефективно.

Компанія «Овенон Груп» виконує роботи по монтажу припливної та витяжної вентиляції будинків, квартир, офісів, промислових і комерційних об’єктів.

Для отримання більш повної інформації щодо монтажу систем вентиляції, зверніться до профільного фахівця нашої компанії.

 

Початок монтажу системи вентиляції

Монтаж вентиляційної системи починається після закінчення проектування системи вентиляції. Як це відбувається? Припустимо, що ми або якась інша організація створила проект системи вентиляції і Ви затвердили, з урахуванням Ваших вимог, це інженерне рішення. Далі виникає завдання втілити в повній відповідності зображене на кресленні в життя. З цим завданням зможуть впоратися тільки кваліфіковані монтажники. Важливо, що б інженер-проектувальник отримав правильне завдання. необхідно будь-якому монтажника для якісного монтажу вентиляційної системи:
▶ креслення вентиляційної системи в масштабі, із зазначенням всіх прив’язок і підписаним обладнанням;
▶ окремі креслення складних вузлів, розрізи і види складних ділянок вентиляційної системи (проходження про обхід воздуховодами вентиляційних отворів будівельних конструкцій)
▶ монтажна схема (з позначенням всіх розмірів і довжин повітропроводів, фасонних і нестандартних елементів системи)

Далі відбувається звірка відповідності креслень з реальними даними об’єкта. При знаходженні неточностей або недоліків проектувальник вносить відповідні правки. Тільки після всього цього допускається приступати безпосередньо до монтажу вентиляційної системи.

Важливі моменти пов’язані з монтажем вентиляції

Складнощі в процесі монтажу систем вентиляції безпосередньо залежать від якості виконання проекту. Грамотне розміщення всього обладнання в подальшому забезпечить простий доступ фахівців з обслуговування вентиляційних систем. Головне при виконанні монтажу системи вентиляції: якісно і грамотно зроблений проект, а також досвідчені і кваліфіковані монтажники. Також ми рекомендуємо що б роботи з монтажу та проектування систем вентиляції виконувалися однією і тією ж організацією, яка в такому випадку і буде нести відповідальність за всі несправності і неполадки і істотно полегшить загальний контроль за виконанням проекту. В іншому випадку необхідна 100% -а впевненість у правильності проекту, чого можна домогтися тільки віддавши проект на незалежну оцінку. І тільки переконавшись в цьому необхідно буде знайти компетентну компанію, яка виконає всі монтажні роботи передбачені проектом. Однозначно, правильний вибір компанії для виконання робіт з проектування та монтажу системи вентиляції – це запорука коректної і без проблемної роботи вентиляції у Вашому будинку або офісі.

Комплектуючі для монтажу вентиляції:

Які види комплектуючих використовуються монтажниками при монтажі системи вентиляції? По-перше це повітроводи та фасонні елементи виготовлені з оцинкованої сталі. По-друге це гнучкі гофровані повітроводи для використання в тих місцях, в яких застосування сталевих повітропроводів неможливо або недоцільно. Крім цього застосовуються інші комплектуючі та витратні матеріали: перфорована стрічка, ізоляційні матеріали, армована клейка стрічка та інше.

Що необхідно знати замовнику системи вентиляції?

Вкрай важливо здійснити монтаж повітропроводів в повно відповідно до прив’язками заданими в кресленні. Також в уникненні просочування неприємних запахів з повітропроводів і втрати витрати повітря, необхідно герметично за ізолювати всі без винятку стики. Важливо розуміти, що при неправильному монтажі вентиляційного устаткування можливе виникнення додаткового небажаного шуму.

Кому довірити монтаж системи вентиляції?

Монтаж системи вентиляції потрібно довірити виключно кваліфікованим фахівцям, яким під силу вирішити будь-які виникли в процесі монтажу несподівані складності і якісно змонтувати вентиляційну систему в задані Вами терміни. Відкинувши скромність можна стверджувати, що монтажники та інженери компанії «Овекон Сервіс» повністю відповідають таким вимогам і вони неодноразово підтвердили свій професіоналізм і високу кваліфікацію при реалізації безлічі проектів, які реалізовуватимуться нашою компанією.