Чилера для басейнів

чиллер для бассейна

Водні процедури – запорука здорового тіла. Особливою популярністю користується загартовування, так як забезпечує нормалізацію тонусу, підвищує імунітет і захисні функції організму. Сьогодні великий попит мають чиллери для басейнів, придбати які можна в інтернет-магазині Ovekon недорого. Також замовляйте у наших фахівців якісну, оперативну та професійну установку обладнання.

Функціональні особливості чилерів для купелі

Чилера для басейнів
Сучасні моделі виконують дві основні функції:

 • охолоджують – для досягнення тонізуючого і загальнозміцнюючий ефекту після парилки, необхідно зануритися в басейн з холодною водою. Температурний режим рідини повинен варіюватися від 5 до 10 градусів. Холодильний агрегат швидко охолоджує воду, без використання льоду та інших додаткових пристосувань;
 • нагрівають – деякі варіації обладнання здатні функціонувати одночасно в двох режимах, тобто прогрівати і остуджувати рідина. Також можна придбати техніку зі здатністю швидкого нагріву.

На сайті можна купити за вигідною вартості обладнання для охолодження води в басейні.

Що собою представляє устаткування для охолодження води в басейну?

Подібні системи застосовуються, переважно, в заміських будинках і котеджах. Такі об’єкти дозволяють організувати монтаж всіх необхідних холодильних технічних пристосувань. Вони виготовлені на основі компресорів поршневого типу, які можуть мати різну потужність, і підходять для різного об’єму басейнів.

Монтаж обладнання може здійснюватися на рухомий спеціальної станини або стаціонарно. Чиллер для купелі оснащений гнучкими підводками, які зашиваються до трубопроводів. Стандартний варіант проводиться з таких складових:

 • компресора;
 • теплообмінника пластинчастого;
 • керуючого щита;
 • конденсатора.

В основному охолоджуючу пристосування підбирається із застосуванням індивідуальних технічних параметрів. В процесі проектування обладнання враховується величина басейну, потрібний температурний показник води, кількість людей, які будуть ним користуватися. Далі підбирається вдале для установки місце, і розраховуються коефіцієнти потужності системи.

Беззаперечні переваги

чилер для купелі
Якщо необхідно охолодження води в басейні, то можна застосувати високоефективні чиллери. Придбати їх можна в нашій компанії за вигідною ціною. Ми пропонуємо широку лінійку якісних проміжних моделей, які володіють наступними перевагами:

 • робоча ефективність – правильно вибране обладнання дозволить максимально швидко забезпечити оптимальний теплообмін або охолодити воду, створюючи найкращу для тіла середовище;
 • якісний фільтр – повністю запобігає засмічення контуру, компресора, випарника і інших елементів. При необхідності легко замінюється на новий;
 • різноманітність температур – охолодження води в басейні здійснюється за рахунок відповідного температурного режиму, який знаходиться в діапазоні від 4 до 22 градусів;
 • захист від зовнішнього середовища – система оброблена спеціальними складами, які не дають вступати матеріалу в контакт з корозією;
 • режими програмування – купити чилера для басейнів зі спеціальною обробкою, можна в комплектації з автоматизованим пультом управління. Отже, готове до експлуатації обладнання можна налаштувати на час включення / вимикання.

Де купити чилера для басейнів?

В інтернет-магазині Ovekon можна придбати якісну систему охолодження. Якщо виникли питання, можете звернутися до наших висококваліфікованим менеджерам за консультацією. На нашому складі знаходиться велика кількість моделей, які після проведення оплати в короткі терміни надходять до своїх покупців.

Замовляйте розрахунок чилера для басейну в Дніпрі і наші фахівці негайно нададуть вам інформацію і рахунок. Скористайтеся послугою виїзду і установки устаткування, яку наші професіонали проведуть на найвищому рівні.