Вентиляція

Вентиляція – це дуже важливий аспект, якому незмінно приділяє величезну увагу при будівництві та реконструкції цивільних і промислових об’єктів. І це абсолютно природно! Адже саме системи вентиляції і кондиціонування, включаючи в себе цілий комплекс обладнання та пристроїв, забезпечують створення комфортного мікроклімату в приміщеннях різного типу і призначення.

 

«Овекон Груп» пропонує повний комплекс послуг з проектування, монтажу та сервісного обслуговування систем вентиляції та кондиціонування в Дніпро При цьому мова йде не тільки про механічні, припливно-витяжних і обмінних системах вентиляції, які забезпечать комфорт у вашому будинку, офісі, магазині, кафе, ресторані і т.д. Маючи прекрасну технічну базу і завдяки високому професіоналізму співробітників нашого проектного від справи, ми займаємося розробкою та монтажем високотехнологічних систем вентиляції повітря великих торгово-розважальних центрів і промислових підприємств. Для наших клієнтів цінним є те, що при проектуванні систем вентиляції і кондиціонування ми впроваджуємо цілу низку інноваційних рішень із застосуванням енергозберігаючих (рециркуляционное і рекупераційних обладнання) технологій. Це дає нам можливість підвищити надійність і функціональність інсталіруемих вентиляційних систем, при цьому ще й оптимізувати їх енергоспоживання.
Компанія «Овекон Груп» пропонує найширший вибір кондиціонерів різних типів в місті Дніпро: ▶ Побутові кондиціонери – настінні спліт і мультіспліт-системи, віконні і мобільні кондиціонери ▶ Напівпромислові кондиціонери – настінні, підстелеві, касетні, канальні, колонні кондиціонери, а так само мульти спліт-системи ▶ Промислове кондіціонірованіе- мультизональні системи VRF і VRV, системи чиллер-фанкойл, центральні та дахові, а також прецизійні кондиціонери ▶ Осушувачі повітря