Сервісне обслуговування систем вентиляції

Надійна і стабільна робота систем вентиляції найчастіше засвистить від безлічі факторів. В першу чергу від якості їх виготовлення і правильно виконаного монтажу.

Разом з тим важливу роль відіграє також регулярне професійне сервісне обслуговування систем вентиляції. Тільки періодичний огляд і регулярні профілактичні роботи здатні допомогти уникнути непередбачених збоїв в роботі вентиляційної системи в процесі експлуатації. Особливо це актуально для промислових систем вентиляції і кондиціонування. Дуже важливим є сервісне обслуговування приточно-витяжною установки в тих цехах підприємства, в яких обов’язково дотримання температурного режиму. В цьому випадку грамотна технічна підтримка кваліфікованими фахівцями є обов’язковою частиною періодичних перевірок обладнання на виробництві.

Теж саме стосується і стандартних профілактичних робіт в житлових і комерційних приміщеннях, адже через порушення в циркуляції повітря порушується весь мікроклімат даного об’єкта. Це в свою чергу тягне за собою виникнення у системі вентиляції концентрації вологи або пилу, які сприяють утворенню вогкості і грибка.

Саме тому сервісне обслуговування вентиляційних систем включає в себе огляд всіх вхідних в неї елементів, а також їх планову ретельну чистку.

Плановий огляд

Плановий. або як його часто називають – попереджувальний ремонт, вироблений майстрами компанії «Овекон Сервіс» позбавить Вас від можливих переживань з приводу можливості поломки, і як наслідок простою в роботі системи вентиляції.

У разі якщо в роботі вентиляційної системи вже виникли будь-які неполадки, фахівці «Овекон Сервіс» оперативно і якісно проведуть весь необхідний комплекс робіт по ремонту агрегатів і вузлів системи вентиляції в найкоротші терміни.

Будь-який рівень складності

Компанія «Овекон Сервіс» має в своєму розпорядженні абсолютно всім необхідним обладнанням для якісного проведення сервісного обслуговування систем вентиляції будь-якого рівня складності, що здатне запобігти поломки і істотно поліпшити ефективність роботи установки. Навіть простий огляд вентиляційної системи досвідченим фахівцем здатний виявити причину поганої прохідності повітря, причину виникнення в приміщенні вогкості і затхлості.

Сервісне обслуговування витяжної вентиляції здатне вирішити цілий ряд найсерйозніших проблем в житлових, комерційних і промислових будівлях. Такі роботи повинні проводити тільки досвідчені фахівці, зі знанням специфіки обладнання та інших тонкощів.