Вентиляція та опалення басейнів

Вентиляція і опалення басейнів У переліку послуг, що надаються фахівцями ТОВ« Овекон Сервіс » з проектування, монтажу і пуску-наладки систем вентиляції, кондиціонування та опалення промислових і цивільних об’єктів, вентиляція та опалення басейнів займає особливе місце. Це пов’язано зі специфікою даних приміщень. Адже незалежно від того де знаходиться басейн: в будівлі величезного спортивного комплексу, в SPA-салоні, фітнес-центрі або в приватному будинку, рівень вологості і температурний режим в даному приміщенні повинен відповідати встановленим нормам і бути комфортним для людей. Оптимізувати всі фактори, які впливають на створення такого унікального мікроклімату, можуть тільки сучасні системи вентиляції та опалення басейнів.

ТОВ «Овекон Сервіс» пропонує повний комплекс послуг по проектування , монтажу і пуско-налагодження систем вентиляції і опалення басейнів. При цьому ми враховуємо всі особливості даного приміщення, необхідні параметри мікроклімату і для систем вентиляції та опалення басейнів використовуємо тільки високотехнологічне, енергозберігаюче опалювальне обладнання та обладнання припливно-витяжної вентиляції з функціями охолодження і нагрівання. Це дозволить уникнути зайвих витрат і економити електро і теплоенергію. Автоматика, яка контролюватиме роботу кліматичного обладнання, забезпечить оптимальні волого-температурні показники і злагоджену роботу всієї опалювально-вентиляційної системи басейну. За бажанням Замовника, фахівцями ТОВ «Овекон Сервіс» може бути проведена реконструкція вже діючої опалювально-вентиляційної системи басейну, що призведе до більш функціональним і ефективному її використанню.
Ні для кого не секрет, що плавання та інші водні процедури благотворно впливають на здоров’я людини, а ми можемо зробити цей процес не тільки корисним, але і комфортним для людей.

Також рекомендуємо прочитати

Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше
Спліт-системи Rovex

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/