Установка кондиціонера

установка кондиціонерів

Не секрет, що правильна установка кондиціонера – запорука його тривалої і безперебійного терміну служби. Адже монтаж систем кондиціонування – це досить складна і трудомістка робота, що вимагає певних специфічних навичок і наявності спеціалізованого інструменту. Саме тому такого роду роботу слід довіряти тільки професіоналам. Компанія “Овекон Сервіс” здійснює монтаж кондиціонерів і спліт-систем в Дніпропетровську і Дніпропетровській області, а також інших областях України. Звернувшись в компанію “Овекон Сервіс”, Ви зможете придбати кондиціонер з установкою або ж просто замовити установку кондиціонера, придбаного де то в іншому місці. Залежно від типу кондиціонера і цілому системи, вартість установки кондиціонера може варіюватися в певних межах. Для того, щоб отримати більш повну інформацію щодо вартості та умов здійснення установки кондиціонера, зверніться до кваліфікованого фахівця нашої компанії по телефону (056) 735-01-46 або заповніть форму внизу сторінки.

Монтаж кондиціонера, поряд з його придбанням, є відповідальним кроком, від якості якого залежить загальна ефективність і тривалість роботи всієї спліт-системи. Досвід наших монтажників, в поєднанні з застосовуваними ними якісними витратними матеріалами, допоможуть зробити монтаж кондиціонера з дотриманням всіх правил. Якщо Ви знаєте, що рівня Ваших знань і підготовки для самостійного монтажу кондиціонера недостатньо – не ризикуйте, а зверніться до професіоналів! Це безсумнівно допоможе Вам заощадити гроші і час, а також позбавить від можливих неприємностей в процесі експлуатації кондиціонера. Компанія “Овекон Сервіс” надає послуги по монтажу кондиціонерів різного типу (настінних, касетних, канальних та інших) з дотриманням всіх вимог і в найкоротші терміни. Якість послуг з монтажу кондиціонерів підтверджено численними задоволеними клієнтами, встигли оцінити переваги роботи з нашою компанією.

Основні етапи установки кондиціонера

Після проведення всіх розрахунків і вибору необхідного обладнання та витратних матеріалів можна приступати безпосередньо до монтажу кондиціонера. На самому початку необхідно визначитися з точним розташуванням кондиціонера згідно проекту або узгодивши це з замовником.

Кілька важливих моментів при монтажі кондиціонера

  • кондиціонер повинен вписуватися в інтер’єр приміщення;
  • стелю або стіна, на яку буде кріпитися внутрішній блок, повинна бути здатна витримувати його вага;
  • місце установки внутрішнього блоку має також забезпечувати місце для монтажу кабелів і трубопроводів, а також наявність вільного доступу до кондиціонера для його подальшого обслуговування.
  • потік охолодженого повітря від кондиціонера не повинен подаватися в ті місця, де постійного перебувають люди (диван, ліжко, робочий стіл і т.д.)

Що необхідно враховувати при установці кондиціонера

  • відстань від зовнішньої стіни з метою забезпечення вільного циркулювання повітря;
  • дотримати вимоги до рівня шуму згідно з усіма санітарними нормами;
  • захистити зовнішній блок від опадів;
  • дренаж (стік води з кондиціонера) по можливості повинен не заважати проходять внизу людям;
  • зовнішній блок повинен бути доступний для обслуговування і експлуатації.

Етапи робіт по установці кондиціонера

установка кондиціонерів - 2 Монтаж внутрішнього блоку. Для початку необхідно зробити розмітку і просвердлити отвори відповідно до кріпленнями на кондиціонері. Далі строго горизонтально встановити блок, вирівнявши його по рівню.

Монтаж зовнішнього блоку. При монтажі зовнішнього блоку на початку необхідно закріпити кронштейни до зовнішньої стіни. Потім повісити і через віброізолятори закріпити сам блок. Після цього можна приєднувати силовий і керуючий кабель.

Монтаж сполучних комунікацій. Полягає в прокладанні ізольованого мідного труби і електричних кабелів. Також монтується дренажна система виведення конденсату на вулицю або каналізаційну систему.

Підключення внутрішнього блоку до зовнішнього. З’єднання зовнішнього і внутрішнього блоку кондиціонера між собою проводитися за допомогою ізольованого мідного труби, після чого проводять перевірку на відсутність витоків і тиск в трубі, при необхідності до заправляють фреоном. З’єднання внутрішнього і зовнішнього блоків – досить непростий і дуже відповідальний процес, що вимагає наявності у монтажника певних навичок і спеціального інструменту. Ні в якому разі не довіряйте роботи по установці кондиціонера дилетантам – так Ви точно тільки на

Також рекомендуємо прочитати

Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше
Спліт-системи Rovex

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/