Промислові кондиціонери

 Промислові кондиціонери Промисловими кондиціонерами називається кліматичне обладнання великої потужності, основним призначенням яких є охолодження приміщень і цілих будинків з великою загальною площею . Наша компанія “Овекон Сервіс” займається продажем і установкою промислових і напівпромислових кондиціонерів з продуктивністю по холоду від 3 до 600 кВт, по теплу від 10 до 300 кВт і по повітрю від 800 до 9000 м3 / год від провідних брендів світових виробників кліматичної техніки. Всі представлені промислові кондиціонери розрізняються за типом виконання (моноблочні і спліт-системи) і за типом охолодження конденсату (водяному і повітряному). Промислові кондиціонери застосовуються в нежилих приміщеннях для забезпечення комфортних умов праці для персоналу та належної роботи встановленого обладнання. Принципова відмінність побутового кондиціонера від промислового – в майданчиках охолоджуваних приміщень. Так, промисловий кондиціонер здатний охолодити відразу всю будівлю, тоді як його побутової аналог – лише приміщення невеликої площі. Придбати промисловий кондиціонер сьогодні не є особливо складним завданням. Великий вибір обладнання на нашому складі і грамотна консультація кваліфікованого фахівця нашої компанії дозволить без зусиль вирішити цю задачу досить швидко і без зайвого клопоту.

Типи промислових кондиціонерів

  • Мультизональні кондиціонери (VRF / VRV) . Ця система включає в себе один зовнішній блок до якого одночасно підключається відразу декілька внутрішніх блоків різних типів і потужності. Даний тип кондиціонування найчастіше використовується в будівлях з великим числом внутрішніх приміщень і де потрібно роздільне регулювання температури.
  • Система чиллер-фанкойл . Цей тип промислових кондиціонерів використовує в якості холодоагенту звичайну воду, яка охолоджується в чиллере і потім надходить в розташовані в кондиціонованих приміщеннях так звані фанкойли. Чилер за своїми можливостями аналогічна мультизональной системі кондиціонування.
  • Дахові кондиціонери (руфтопи) . Моноблок такого кондиціонера встановлюється безпосередньо на даху будівлі, а вся така система здатна здійснити не тільки кондиціонування, але і вентиляцію повітря в приміщенні. Руфтопи, як правило, використовуються в приміщеннях великої загальної площі, таких як торгові центри, спортзали, кінотеатри, конференц-зали та інших приміщеннях загального користування.
  • Прецизійні кондиціонери . Такі кондиціонери мають встановлюватися в тих приміщеннях, в яких відбувається сильне тепловиділення від встановленого в ньому обладнання і де необхідно підтримання необхідного рівня вологості повітря.
  • Центральні кондиціонери . Такий тип промислових кондиціонерів дозволяє підготувати повітря перед його подачею безпосередньо в приміщення, серед яких термовологісної обробки повітря, його фільтрація, осушення або зволоження, а також при необхідності його охолодження або нагрів. Доцільно встановлювати даний тип кондиціонерів в торгових центрах, театрах, ресторанах або кафе, спортивно-оздоровчих комплексах тощо.

Також рекомендуємо прочитати

Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше
Спліт-системи Rovex

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/