Прецизійні кондиціонери

Термін «precision» в перекладі з англійської дослівно означає точність. Прецизійними кондиціонерами називаються такі системи, основним призначенням яких є точна підтримка заданих параметрів повітря в приміщенні, таких як його температура, ступінь рухливості і рівень відносної вологості. Ці кондиціонери являють собою автономні модифікації кондиціонерів шафового типу.

Прецизійні кондиціонери мають наступні характеристики параметрів роботи:

  • Відповідність заданим рівнем температури в межах ± 1 ° С
  • Відхилення від рівня відносної вологості в приміщенні не більше 5%
  • Робочий діапазон температур від +50 ° С до -60 ° С

Призначення прецизійного типу кондиціонерів

прецизійні кондиціонериПрецизійні системи кондиціонування найчастіше використовуються на промислових об’єктах, на яких їх застосування обумовлене необхідністю створення оптимального температурного режиму в приміщеннях, в яких присутні сильні температурні коливання в слідстві великого тепловиділення встановленим в ньому обладнанням. Таке обладнання саме по собі вкрай відчутно навіть до неістотним перепадів температури і рівня вологості в приміщенні. Зі збільшенням відхилення від оптимального значення температури і рівня вологості в приміщенні збільшується ймовірність швидкого зносу і передчасної поломки встановленого в ньому обладнання. Як перегрів, так і переохолодження технологічного обладнання, в рівній мірі може бути для нього вкрай згубна дія. Саме застосування на виробництві прецизійних кондиціонерів,

Сфера застосування прецизійних систем кондиціонування »

  • Комунікаційні компанії – АТС різного типу, комутатори, телекомунікаційні вузли та шлюзи
  • IT-компанії – Серверні та приміщення в яких розташована велика кількість комп’ютерів та іншої електроніки
  • Медичні установи – зали діагностики, лабораторії, дослідні приміщення
  • Промисловість – мікроелектроніка, космічні технології, фармацевтика і т.д.

застосування прецизійних систем кондиціонуванняПрецизійні кондиціонери можна налаштувати для експлуатації в режимі водяного, фреонового або змішаного типу охолодження. За принципом охолодження ці кондиціонери бувають одно- і двоконтурні. Одне контурні кондиціонери даного типу виробляють охолодження повітря завдяки використанню води або фреону – це водяні або фреонові системи відповідно. У двоконтурних системах задіяні і фреоновий і водяний контур. В цьому випадку за допомогою передачі від фреонового контуру водяному надлишкового тепла відбувається послідовний процес охолодження і виведення надлишків тепла через теплообмінники назовні. Варто відзначити, що обслуговування даного типу прецизійних кондиціонерів більш трудомістке, ніж обслуговування одне контурних систем.

Види і особливості прецизійних кондиціонерів

Переваги прецизійних кондиціонерівПрецизійні кондиціонери зазвичай виробляються з верхнім або нижнім типом подачі холодного повітря. У першому з цих варіантів повітря подається в приміщення зверху – з кондиціонера або з вбудованих стельових повітропроводів, а в другому – охолоджене повітря подається з розподільників повітря в підлозі. Даний тип кондиціонерів підрозділяються на моноблоки для внутрішнього і зовнішнього використання, шафові кондиціонери, а також спліт-системи стельового типу. Шафові кондиціонери мають потужність до 100 кВт і дозволяють ефективно і своєчасно виводити все зайве тепло з великих приміщень, наприклад серверних кімнат і т.п. Моноблочні кондиціонери мають потужність не більше 14 кВт і встановлюються в приміщеннях з невеликою площею. Маючи мініатюрні розміри моноблоки чудово вписуються в будь-який інтер’єр приміщень, а їх потужності достатньо для створення в приміщенні оптимальної для роботи великої кількості одночасно працюючого обладнання атмосфери. Стельові прецизійні кондиціонери давно визнані кращими кліматичними установками в силу своєї компактності і загальної ефективності розподілу повітря. Ці кондиціонери відрізняються за функціональними характеристиками, потужності і наявним додаткових можливостей. Якщо діапазон цін на шафові і моноблочні моделі не великий, то в разі спліт-систем розкид цін досить великий, а їх підбором для конкретного об’єкта повинен займатися кваліфікований фахівець. Стельові прецизійні кондиціонери давно визнані кращими кліматичними установками в силу своєї компактності і загальної ефективності розподілу повітря. Ці кондиціонери відрізняються за функціональними характеристиками, потужності і наявним додаткових можливостей. Якщо діапазон цін на шафові і моноблочні моделі не великий, то в разі спліт-систем розкид цін досить великий, а їх підбором для конкретного об’єкта повинен займатися кваліфікований фахівець. Стельові прецизійні кондиціонери давно визнані кращими кліматичними установками в силу своєї компактності і загальної ефективності розподілу повітря. Ці кондиціонери відрізняються за функціональними характеристиками, потужності і наявним додаткових можливостей. Якщо діапазон цін на шафові і моноблочні моделі не великий, то в разі спліт-систем розкид цін досить великий, а їх підбором для конкретного об’єкта повинен займатися кваліфікований фахівець.

Переваги прецизійних кондиціонерів

Прецизійні кондиціонери дозволяють ефективно підтримувати на точно заданому рівні температурно-вологісний баланс у приміщенні. Вони характеризуються досить високим робочим ресурсом і нерідко розраховані на безперервну експлуатацію протягом десятирічного періоду. Прецизійні системи кондиціонування повітря призначаються для цілорічної роботи в самому великому діапазоні температур і відрізняються досить економним електроспоживання балансується. Моделі прецизійних кондиціонерів з регулятором вологості дають можливість регулювати рівень вологості і температури в приміщенні незалежно один від одного. Такий різновид даних кондиціонерів призначена для досить швидкого охолодження швидко нагріваються елементів встановленого технологічного обладнання. Управління прецизійним кондиціонером як правило здійснюється у віддаленому режимі.

Монтаж і сервісне обслуговування прецизійних кондиціонерів

Складнощі в монтажі і обслуговуванні прецизійних кондиціонерів визначається типом і разветлённостью системи. Наприклад моноблоки не вимагають особливих матеріальних і тимчасових витрат на їх установку. А ось уже монтаж прецизійних кондиціонерів  в комплекті з чиллером , займе набагато більший відрізок часу і відповідно вимагатиме дотримання набагато більшого ряду різних технічних умов. Обслуговування даного типу кондиціонерів вимагає високого рівня кваліфікації та достатнього досвіду подібних робіт у провідних його фахівців. Сервісне обслуговування та ремонт  прецизійних кондиціонерів проводиться тільки досвідченими майстрами нашої компанії. Компанія «Овекон Сервіс»пропонує найширший асортимент прецизійних кондиціонерів з різними функціональними можливостями від світових виробників. Якісний і професійний монтаж прецизійних кондиціонерів – це гарантія на довгу і безвідмовну роботу цього обладнання.

Також рекомендуємо прочитати

Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше
Спліт-системи Rovex

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/