Напівпромислові кондиціонери

 напівпромислові кондиціонери До напівпромислового типу відносяться настінні, касетні, напольно-стельові, канальні, колонні і мульти-спліт кондиціонери. Від побутових спліт-систем вони відрізняються насамперед потужністю і іншою областю застосування. Напівпромислові спліт-системи зазвичай встановлюються в офісних або адміністративних приміщеннях великого або середнього обсягу. У них значно більше потужність, а отже можливий більший перепад висот між внутрішнім і зовнішнім блоками, але разом з тим набагато менше різних додаткових опцій.

Всі напівпромислові кондиціонери можна розділити на кілька наступних видів:

Отже корисні властивості і особливості у більшості моделей напівпромислових спліт-систем істотно відрізняються від таких у побутових кондиціонерів. Такими корисними особливостями є можливість гнучкого управління повітряними потоками, централізоване і групове управління, велика довжина фреонового трубопроводу, наявність високо підйомного насоса для видалення конденсату, більш досконала система фільтрації повітря, різні автоматичні режими і багато іншого. Більшість виробників напівпромислових кондиціонерів часто стандартизують корисні властивості і потужності для випускаються ними моделей спліт-систем. Дуже часто в таких системах використовується стандартизований зовнішній блок.

купити напівпромисловий кондиціонер Напівпромислові спліт-системи в основному мають досить великі габаритні розміри внутрішнього блоку і здатні створити досить потужний потік охолодженого повітря. Настійно не рекомендується встановлювати кондиціонери такого типу так, щоб такий потік знаходився в безпосередній близькості і був направлений безпосередньо на людину. Це ще з великою натяжкою допустимо для настінного типу кондиціонера, а для напівпромислових моделей спліт-систем робити це категорично не рекомендується. Канальні і касетні спліт-системи відносяться до прихованого типу спліт-систем, так як їх внутрішній блок захований під підвісною стелею. Тим самим такі кондиціонери непомітні в навколишньому інтер’єрі і не псують дизайн інтер’єру приміщення.

До напівпромислового типу систем кондиціонування відносяться ті системи, номінальний діапазон потужності нагріву або охолодження яких становить 5 кВт-30 кВт. Кондиціонери даного типу призначаються для створення сприятливого мікроклімату в приміщеннях з різним призначенням (магазини і торгові зали, склади і цехи підприємств, заміські будинки та офісні приміщення) загальною площею 50 кв.м.-300 кв.м.

Також рекомендуємо прочитати

Рекуператори Ventoxx

Рекуператор Вентокс – вентиляційна система компактних розмірів, що …

Читать дальше
Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше