Що таке системи опалення?

 системи опалення Системи опалення

Надійна система опалення – це гарантія комфорту і тепла в будинку. Але де отримати консультації з підбору обладнання для системи опалення? Кому довірити проектування і монтаж системи опалення та при цьому бути впевненим в якісному сервісному і гарантійному обслуговуванні?

[su_quote] Ми, фахівці ТОВ «Овекон Сервіс» , знаємо відповіді на всі ці питання і пропонуємо комплексне вирішення всіх завдань з проектування, монтажу, пуску-налагодження та сервісного обслуговування систем опалення в Дніпропетровську. [/su_quote]

 

Маючи величезний досвід і все необхідне обладнання (котли, радіатори, конвектори, поліпропіленові та металопластикові труби, крани, циркуляційні насоси, терморегулятори, автоматику для опалювальних систем і т.д.) ми встановимо автономну систему опалення в окремо взятій квартирі, або великому багатоквартирному будинку, в приватному котеджі, офісному або торговому приміщенні.

При проектуванні системи опалення ми готові врахувати всі побажання замовника, адаптувати реалізацію проекту під запропонований ним бюджет, і провести монтаж системи опалення в найоптимальніші терміни.

Також рекомендуємо прочитати

Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше
Спліт-системи Rovex

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/