Осушення повітря

Осушення повітря Проблеми, пов’язані з підвищеною вологістю повітря в закритих приміщеннях, знайомі багатьом. Це в першу чергу поява цвілі, корозія волого чутливих матеріалів, гниття деревини. Тому з метою запобігання подібних проблем і забезпечення комфортних умов для проживання, повітря, за допомогою сучасних осушувачів повітря в таких приміщеннях, осушують. Такі пристрої дозволяють істотно знизити рівень вологості повітря з можливістю підтримки його на заданому рівні. Важливо не плутати осушення повітря з його підігрівом, так як при нагріванні повітря його вологоємність тільки зростає. З метою видалення надлишків вологи сьогодні застосовують осушення, в результаті якого виходить досить ефективно знизити рівень його вологості. Найпотужніші з осушувачів повітря застосовуються в основному на виробництвах і приміщеннях, що використовуються для зберігання продукції з високою чутливістю до вологи. Осушення дає можливість створити в приміщеннях оптимальний рівень вологості, тим самим зберегти пакувальні матеріали і збільшити термін зберігання різних товарів.

На сьогодні у продажу є 4 основні види осушувачів повітря:

  • Промислові
  • Побутові
  • Осушувачі повітря для басейнів
  • Адсорбційні

Побутові осушувачі

Побутові осушувачі в основному застосовуються в житлових приміщеннях (найчастіше в процесі проведення ремонтно-оздоблювальних робіт для швидкого сушіння шпалер або стяжки) і характерні мобільністю і легкістю конструкції. Також подібні осушувачі можливо використовувати в саунах, музеях, бібліотеках, підвалах і гаражах. З їх допомогою досить швидко можна осушити повітря в невеликих приміщеннях, але їх потужності недостатньо для використання у виробничих цехах і великих складських приміщеннях. Малогабаритні і прості в управлінні побутові осушувачі повітря можна придбати за доступною ціною.

Промислові осушувачі повітря

Промислові осушувачі повітря є вентиляційним обладнанням і невід’ємною частиною систем вентиляції на безлічі виробничих об’єктах в основному для осушення повітря в приміщеннях великої площі: складах, теплицях, винних погребах, сушильних камерах для продуктів харчування або деревини.

осушення повітря абсорбуючі Осушувачі повітря з адсорбційним типом осушення використовуються в приміщеннях з низькою температурою повітря. Температурний режим роботи даних осушувачів складає від -10оС до + 20оС. Через цю особливість їх можливо використовувати для глибокого осушення повітря в складах і виробничих цехах з низьким температурним режимом (продовольчих і фармацевтичних складах).

Для осушення повітря в басейнах потрібно застосування специфічної техніки. В силу того, що в приміщеннях в яких розташовуються басейни і в суміжних з ними кімнатах, часто повітря дуже перезволожених. І тут без ефективного і надійного устаткування для осушення ніяк не обійтися. Саме тому осушувачі для басейнів повинні відповідати таким характеристикам як: економічність, компактність, висока надійність і продуктивність, на ряду з простотою експлуатації.

У житлових і виробничих приміщеннях осушувачі повітря ефективно допомагають досить швидко досягти оптимальної для конкретного випадку вологості повітря, тим самим забезпечивши максимальний комфорт знаходяться в приміщенні. Крім того, у випадку з виробничими об’єктами саме сухе повітря часто є необхідним чинником для забезпечення можливості здійснення ряду технологічних процесів.

Завдяки використанню осушувачів повітря, можливо істотно знизити темпи зростання бактерій, яким за своєю природою необхідна вологе середовище. Цей фактор здатний справити позитивний вплив на термін зберігання сировинних продуктів і напівфабрикатів. Також чим нижче вологість повітря в приміщенні, тим менше засмічується різне виробниче обладнання і тим рідше воно потребує чищення та іншому обслуговуванні. Все це, в свою чергу, сприяє зниженню витрат на технічне обслуговування і зменшення тривалості простоїв. Купуючи надійні сучасні осушувачі повітря, Ви на порядок збільшуєте ефективність всіх виробничих процесів.

Також рекомендуємо прочитати

Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше
Спліт-системи Rovex

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/