Спліт-системи Mitsushito

Mitsushito_logo

Виробник прагне до того, щоб кондиціонери Mitsushito мали мінімальний відсоток відмов – не більш 0,5%. Тому спочатку кожна деталь перевіряється на шлюб, а потім тестується працездатність всієї системи. Тепер ваш відпочинок, роботу або виробництво не порушить поломка обладнання. Ви економите час і уникаєте збитків через кондиціонери з “вадами”. Зручне і економічне рішення ваших завдань .  Уже зараз кондиціонери Mitsushito мають велику кількість моделей різних конфігурацій. Виробники вивчають вимоги клієнтів, використовують результати власних досліджень і уважно стежать за новими розробками. Тому кондиціонери Mitsushito регулярно поповнюється новинками, які передбачають очікування, додають комфорт і відповідають жорстким вимогам якості.

У кондиціонерах серії AG1 поєднуються ряд функцій і переваг, які роблять їх функціональної, надійної, зручною в монтажі і сервісному обслуговуванні. Сучасний дизайн з білою світловою індикацією і набором всіх необхідних технічних характеристик роблять дану серію по-справжньому кращим вибором в даному ціновому сегменті. При розробці цієї серії особливу увагу було приділено забезпеченню найвищого рівня надійності, а також оснащення спліт-системи оптимальним набором доступних режимів і функцій, які будуть дуже корисні не тільки кінцевому користувачеві, але і фахівцям з монтажу або сервісного обслуговування

Mitsushito LG1

Кондиціонери серії LG1 прекрасно підходять як для житлових, так і офісних приміщень з ідеальним поєднанням ціни і якості. Класичний дизайн, LED-дисплей і досить маленькі габаритні розміри роблять кондиціонери цієї серії по-справжньому чудовими, а прямокутні форми роблять їх дійсно оригінальними. Призначені для кондиціонування приміщень площею від 15 до 65 м2.
Виробництво настінних спліт-систем нової високотехнологічної серії SG1 компанією Mitsushito розпочато тільки в минулому році. Їх відмінність від аналогічних спліт-систем полягає не тільки в самій прогресивної технічну начинку і більш високий клас своєї енергоефективності, а й в унікальному дизайні внутрішніх блоків. Вони виготовляються з високоякісного пластику і придбали стильний зовнішній вигляд, при цьому стали меншими за розмірами та позбулися гострих кутів, раніше трохи утяжеляющих дизайн. Така м’яка і досить універсальна конструкція без праці впишеться в будь-який інтер’єр приміщення.
 
 
 

Також рекомендуємо прочитати

Рекуператори Ventoxx

Рекуператор Вентокс – вентиляційна система компактних розмірів, що …

Читать дальше
Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше