Холодоагенти

Холодильний агент – то саме робоча речовина будь-холодильної машини. Це хімічна сполука яке при кипінні або в процесі активного ізотермічного розширення віднімає необхідну теплоту від охолоджуваного об’єкт, а потім (після швидкого стиснення) передає її в охолоджуючу середу за рахунок конденсації.

Види і властивості фреонів

Фреон R22

Цей вид холодоагенту застосовується в тих системах, в яких потрібне охолоджування до вкрай низьких температур. Наприклад в холодильниках побутового та промислового призначення, побутових і промислових кондиціонерах. У разі витоку даного фреону, буде спостерігатися випаровування. Перевагою даного фреону є низька вартість охолоджувальних установок і комплектуючих до них. Фреон R22 можливо використовувати як для повної, так і для часткової заправки кондиціонерів. У даного холодоагенту є і дуже негативна сторона – це шкода завдається навколишньому середовищу і тому його використання в багатьох країнах заборонено.

Фреон R410A

Цей хладон не містить хлор, і тому він безпечний для озонового шару Землі. Цей фреон – більш нове покоління в порівнянні з попереднім холодоагентом. Даний тип фреону досить швидко отримав визнання і зараз активно використовується для заправки холодильного обладнання промислового та побутового призначення, різних кондиціонерів. Фреон 410 – двокомпонентний і тому якщо витік становить понад 40%, то систему необхідно повністю перезаправити.

Фреон R407С

Цей холодоагент включає в себе три типи фреонів, у кожного з них свої функції: R32 – забезпечує хорошу продуктивність всієї системи, R125 – гарантує пожежну безпеку роботи, R134А < / strong> – відповідальний за загальний тиск в робочому контурі. У разі виникнення витоку фреону з кондиціонера, необхідно заправити його заново, це необхідно, оскільки фреони випаровуються нерівномірно, а значить, порушується їх баланс.

Фреон 134А

Цей хладон є безбарвний газ, саме їм зараз замінюють R12 . Він не токсичний, не запалюється при експлуатаційних температурах. Однак в разі порушення герметичності системи і при його змішанням з повітрям, можуть утворюватися горючі суміші. Температура нагнітання R134А фреону досить невисока – в середньому на 8-10 ° С нижче, насичені пари аналогічно характеризуються невисокими значеннями робочого тиску.

Фреон 404А

Даний холодоагент також представляє з себе суміш фреонів, яка здатна ефективно зберігати при роботі високу стабільність складу, навіть в ситуації коли після витоку проводилася перезаправка кондиціонера. Ці властивості даного хладону дозволяють вважати його одним з найбезпечніших і стабільних. Фреон 404 не робить ніякого негативного впливу на стан озонового шару.

Фреон 507А

Дана марка фреону є азеотропную суміш, яка за своїми експлуатаційними властивостями практично не відрізняється від однокомпонентних хладонов. У порівнянні з фреоном R404A , у нього немає ніяких проблем з поділом компонентів. В процесі заправки даний фреон R507 може бути як в стані рідини так і газу, що забезпечує можливість до-заправити кондиціонер після усунення витоку або проведення інших ремонтних робіт. Є можливість наповнювати систему як R507 , так і R404A фреоном, при цьому суміш як і раніше буде відповідати всім специфікаціям, навіть при значній витоку.

Також рекомендуємо прочитати

Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше
Спліт-системи Rovex

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/