Побутові кондиціонери

Побутові кондиціонери здатні забезпечити в приміщення оптимальний мікроклімат і підтримувати постійний температурний режим. Відмінності різних типів побутових кондиціонерів обумовлюється їх зовнішнім виглядом, потужністю і додатковою функціональністю.

У компанії “Овекон Груп” можна отримати консультацію фахівця щодо вибору моделі кондиціонера і її вартості, а також купити віконні, мобільні, підлогові або настінні (спліт системи) кондиціонери з найактуальніших цінами. Дані види побутових кондиціонерів ідеально справляються із завданням кондиціонування повітря в квартирі, приватному будинку або невеликому офісі, що підтверджено багаторічним досвідом використання подібних кліматичних систем. Простота експлуатації даного типу системи кондиціонування пов’язана з простотою її монтажу або взагалі відсутність необхідності в ньому, наприклад для мобільних кондиціонерів. Віконні кондиціонери легко монтуються безпосередньо у віконний отвір, а оптимальне розташування блоків спліт-системи істотно спрощує процес їх монтажу і істотно зменшує загальну довжину з’єднує їх трубопроводу.

Види побутових кондиціонерів

  • Віконні кондиціонери
  • Настінні спліт-системи
  • Підлога кондиціонери
  • Мобільні кондиціонери

Де купити побутову спліт-систему кондиціонера в Дніпрі

 побутові кондиціонери На сьогодні для повного комфорту користувачів більшість моделей побутових кондиціонерів оснащені пультом дистанційного керування. Різноманітність їх технічних характеристик (принципової схеми і потужності) і варіантів зовнішнього виконання дозволить покупцеві знайти таке обладнання, яке повністю задовольнить його потреби і буде відповідати саме його побажанням. Сьогодні в інтернеті представлена ​​велика кількість даного виду кліматичного обладнання, але дуже багато з них мають сумнівну гарантію. Як офіційний дистриб’ютор багатьох з виробників кліматичної техніки компанія “Овекон Груп” гарантує високу якість усього набутого у нас кліматичного обладнання. Також наша компанія надає послуги з діагностики, ремонту та встановлення будь-яких видів і моделей побутових кондиціонерів. Нашими співробітниками використовується спеціалізоване обладнання та інструмент для здійснення обслуговування кліматичного обладнання, завдяки чому можливо значно збільшити термін загальної служби кліматичної системи квартири, будинку або офісу. У нашому інтернет-магазині кліматичної техніки Ви знайдете велику різноманітність видів і моделей побутових кондиціонерів різної функціональності, потужності і хладопроизводительности.

Також рекомендуємо прочитати

Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше
Спліт-системи Rovex

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/