Клімат в магазині

Система вентиляції в магазині використовується в цілях створення мікроклімату для максимально комфортного перебування в ньому покупців, дотримання встановлених санітарних норм і створення оптимальних умов праці для персоналу за рахунок забезпечення постійного припливу свіжого повітря. Відсутність в магазині даних кліматичних систем тягне за собою швидку псування продуктів, насичення повітря шкідливими хімічними речовинами, появи у продаваних товарів затхлого запаху.

Як правильно вибрати потрібну систему вентиляції, виходячи з площі магазину?

Вентиляційні системи для комерційних приміщень мають параметри, які розраховуються в прямій залежності від типу знаходяться в магазині товарів, загальної кількості приміщень і очікуваного усередненого кількості відвідувачів. Варто відзначити, що якщо площа магазина становить не більше 250 кв.м. – можна застосувати і природну вентиляцію. У середніх розмірів магазинах найбільш популярна і доречна приточно-витяжна система вентиляції . Як правило вона встановлюється в магазинах площею понад 400 кв.м. Розрахунок системи відбувається виходячи з того, що в кожне приміщення має надходити такий обсяг повітря, що дорівнює обсягу забирає повітря. Для вентиляції магазинів із загальною площею понад 3500 кв.м. доцільніше застосовувати іншу систему – систему вентиляції поєднану з системою кондиціонування. Це дозволить легко домогтися максимально ефективного результату в справі створення оптимального мікроклімату в приміщенні магазину.

Що необхідно враховувати при створенні вентиляційної системи в торговому залі?

Система вентиляції в магазині, що має кілька торгових залів різного призначення, повинна розроблятися з урахуванням специфіки кожного окремо взятого приміщення і повинна здійснюються шляхом установки в кожному залі окремої вентиляційної системи. Приплив свіжого повітря повинен здійснюватися з розрахунку 20 кубічних метрів повітря на кожну людину. Якщо в окремо взятому торговому залі не відбувається продаж хімічних або горючих речовин, то система мотнет бути спроектована з наявністю можливості часткового використання рециркуляції повітряних потоків. Це найбільш актуально для систем вентиляції в продуктових магазинах або магазинах одягу. В іншому ж випадку необхідна організація повного виведення відпрацьованого повітря з його ретельної очищенням спеціальними фільтрами.

Компанія “Овекон group” має великий і успішний досвід по проектування і монтажу систем вентиляції для магазинів і торгових комплексів.

приклади

Також рекомендуємо прочитати

Рекуператори Ventoxx

Рекуператор Вентокс – вентиляційна система компактних розмірів, що …

Читать дальше
Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше