Кліматичні системи для офісів

Кліматичні системи для офісівДля підтримки високого рівня продуктивності праці співробітників офісу в ньому необхідно підтримувати оптимальний мікроклімат. Нещодавно дослідження показали, що пік працездатності у людей займаються розумовою працею досягається в приміщеннях з температурою повітря не більше 26◦С. У той же час нерідко трапляється що в НЕ провітрюваних приміщеннях в яких одночасно працюють кілька людей часом температура повітря піднімається до 32◦С. Помножте це на часто підвищений рівень вологості в робочих приміщеннях і низький рівень кисню в них і Ви отримаєте причину, через яку Ваші працівники часто не справляються зі своїми обов’язками і не особливо не проявляють ініціативу, тим самим гальмуючи розвиток Вашої компанії.

вентиляція офісу

Система вентиляції в офісних приміщеннях повинна справлятися з набагато більшим навантаженням, ніж в житлових будинках або квартирах. Вона повинна ефективно видаляти з робочого приміщення весь виділяється колективом працівників вуглекислий газ, в замін подавати очищене свіже повітря і частково нейтралізувати виділяється офісною технікою тепло. При проектуванні системи вентиляції офісу повинен враховуватися загальний розмір приміщення, кількість трудящих в ньому працівників, кількість знаходиться в ньому оргтехніки, наявність прилеглих до офісу підсобних або виробничих приміщень. Для невеликих офісних приміщень в більшості випадків досить невеликий припливної установки і декількох побутових кондиціонерів . Офіси середніх розмірів оснащуються мульти-спліт системамиабо мультизональними кондиціонерами в поєднанні з установкою більш продуктивної припливної або припливно-витяжної вентиляційної системи , нерідко з вбудованими охолоджувачем який вміє охолоджувати надходить в нього повітря. Великі офісні приміщення або будівлі найчастіше оснащуються то чи системою центрального кондиціонування, то чи припливно-витяжної системою вентиляції з системою кондиціонування типу чиллер-фанкойл .

Норма повітрообміну для офісу

Тип приміщенняОбсяг замінного повітря

(на 1 особу)
кабінет60 м 3 на годину
Кімната для перемовин40 м 3 на годину
Конференц зал30 м 3 на годину
Коридор, вестибюль11 м 3 на годину
санвузол75 м3 в час
Кімната для куріння100 м3 в час

 Припливно-витяжна система вентиляції комерційних приміщень

вентиляція офісуПрипливно-витяжні вентиляційні системи – це дієвий інструмент для управління повітряними потоками в різних приміщеннях. Зовсім трохи змінивши продуктивність припливної або витяжної частини вентиляції, можливо домогтися збільшення тиску в одних приміщеннях і зменшення – в інших. При проектуванні системи вентиляції офісу  необхідно врахувати кілька важливих нюансів:

  • Вентиляцію санвузлів і кімнат для куріння краще зробити автономної від основної вентиляційної системи;
  • Для компенсації до 80%, що минає через вентиляцію з приміщення тепла слід встановлювати спеціальні рекуператори ;
  • Офісну систему вентиляції можна практично повністю автоматизувати;

Досвідчені фахівці, що працюють в нашій компанії «Овекон Сервіс» , на протязі багатьох років старанно працюють в сфері проектування та установки різноманітних систем вентиляції та кондиціонування офісних приміщень та інших приміщеннях комерційного або адміністративного призначення. Інженери нашої компанії з радістю допоможуть Вам вирішити всі наявні питання, пов’язані зі створенням клімату в Вашому офісі.

Також рекомендуємо прочитати

Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше
Спліт-системи Rovex

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/