Клімат в готелі

Вентиляція і кондиціонування готелей.

У процесі виборі системи вентиляції і кондиціонування для готелей необхідно в першу чергу враховувати їх специфіку та індивідуальні особливості застосування. Якого розміру не була б готель – великого чи меленького – вона може розраховувати на успішну діяльність тільки в тому випадку, якщо невпинно дбає про комфорт і відмінно самопочуття своїх постояльців. Найважливішим елементом цієї турботи є постійна підтримка оптимальних параметрів повітря в усіх зонах готелю. У готелях рекомендується використання припливно-витяжної вентиляції і кондиціонування в окремих номерах, обідньому залі ресторану і всіх інших службових приміщеннях. Видалення несвіжого повітря з номерів, оснащених санвузлом, слід виробляти через елементи системи вентиляції встановлених в них. При застосуванні суміщеної з повітряним опаленням канальної припливної системи вентиляції, передбачається постійна подача свіжого повітря безпосередньо по каналах повітряного опалення. Зазвичай в номерах готелю необхідно підтримувати постійну температуру повітря в районі 26 ° С при відносній вологості 50% в літню пору року і 20 ° С і відносній вологості 50% в зимовий.

проектування кліматичних систем в готелі

Можливі найрізноманітніші варіанти кондиціонування номерів готелів. Вибір конкретного типу нерідко залежить від безлічі факторів: класу готелю, фінансових можливостей власника готелю, дизайну інтер’єру та архітектурних особливостей самої будівлі і приміщень в ньому. Для власників порівняно невеликих готелів або мотелів найоптимальнішим варіантом організації кондиціонування номерів буде установка спліт-систем з настінними внутрішніми блоками або більш дешевих віконних кондиціонерів. Хочемо зазначити, що у віконних кондиціонерів є ряд недоліків (підвищена галасливість даних пристроїв, погіршення огляду з вікна), але також є і деякі переваги – вони здатні забезпечити, хоч і частково, вентиляцію номерів готелю.

кліматичні системи готелю

Традиційним технічним рішенням кондиціонування номерів готелю є установка систем кондиціонування типу чиллер-фанкойл або систем VRV / VRF . Завдяки їм в кожному номері готелю з’являється можливість індивідуально регулювати температуру повітря. Дані системи не вимагають прокладки мережі повітропроводів великого перерізу, як це необхідно при застосуванні центрального кондиціонера . Більшість світових виробників подібних кліматичних систем пропонують широкий вибір кінцевих пристроїв (внутрішніх блоків VRF або фанкойлів), багато з яких сконструйовані спеціально для приміщень готельного типу. Вони монтуються за підвісною стелею або в спеціально для цього встановлюється фальшстеной або фальшбалке. Повітря з приміщення забирається через решітку, розташовану внизу стіни, і після охолодження або підігріву подається в приміщення. Грати для забору повітря також використовують в якості технічного люка для обслуговування пристрою, що вкрай зручно і не сильно псує дизайн інтер’єру готельного номера. Якщо ж номер багатокімнатний, то можна встановити внутрішні блоки в кожній кімнаті або ж встановити всього один блок на весь номер, а оброблений повітря по мережі воздуховодов розвести по кімнатах. Дане рішення трохи дешевше і часто дозволяє заощадити багато місця, але разом з тим індивідуальним регулюванням температури в кожній кімнаті доводиться пожертвувати.

У кожному окремо взятому випадку фахівці компанії “Овекон Сервіс” визначають найбільш ефективну і раціональну конфігурацію системи, визначають найоптимальніші параметри повітря в залежності від розмірів і планування номерів готелю. Компанія “Овекон Сервіс” готова запропонувати збалансовану, надійну і економну систему вентиляції і кондиціонування в готелі.

Також рекомендуємо прочитати

Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше
Спліт-системи Rovex

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/