Кліматичні системи для квартири

Кондиціонування квартири

кондиціонування квартирСпекотним літом єдиним дійсно ефективним способом створити в житловому приміщенні комфортний мікроклімат є безсумнівно кондиціонування повітря. Кондиціонер із закордонного екзотики давно перетворився в настільки ж звичний атрибут нашого повсякденного побуту як пральна машина, пилосос або холодильник. Завдяки постійному зниженню останнім часом вартості кондиціонерів ці вельми потрібні в побуті прилади стають доступними для широких верств населення. Побутові кондиціонери бувають декількох видів: віконні, касетні, канальні, стельові, спліт-і мультиспліт- системи. Саме два останніх види кондиціонерів найбільш популярні серед користувачів через ефективності своєї роботи, відносну простоту монтажу, простоти і зручності експлуатації і загальної надійності таких систем. Разом з тим для того щоб Ваш кондиціонер працював на 100% ефективно необхідно при виборі самого пристрою і місця його установки в приміщенні враховувати безліч важливих чинників, таких як геометрія і розмір приміщення, кількість зазвичай знаходяться там людей, розташування приміщення по відношенню до сторін світу, кількість дверей і вікон. Грамотно вибрати оптимальну потужність кондиціонера і оптимальне місце для його установки – завдання, яке правильніше буде довірити кваліфікованим фахівцям.установку .

Вентиляція квартири

вентиляція квартириПровітрювання житлових приміщень – один з найважливіших моментів у справі боротьби за здоровий і комфортний мікроклімат. В не провітрюваному приміщенні досить швидко знижується вміст в повітрі кисню, а також починає відбуватися бурхливий розвиток різних хвороботворних бактерій. Крім цього повітря в приміщенні швидко насичується мікрочастинками пилу і летючими сполуками містяться в побутовій хімії. Також не варто забувати і про що виділяються меблями, оздоблювальними матеріалами і покриттям для підлоги шкідливі речовини, наприклад формальдегіді. Одним словом, правильне провітрювання житлового приміщення вкрай необхідно для нормальної людської життєдіяльності. Однак лише періодичне відкривання вікон для провітрювання приміщення не завжди достатньо ефективно оновлює повітря в кімнаті.

Кожна квартира унікальна і тому часто вимагає в процесі створення системи вентиляції в ній індивідуального підходу. Правильніше за все буде, якщо система вентиляції квартири буде опрацьовуватися кваліфікованими фахівцями. Вони грамотно підберуть необхідний для Вас варіант системи вентиляції та запропонують найбільш оптимальне і ефективне рішення її реалізації. Співробітники компанії «Овекон Сервіс» завжди готові надати допомогу в підборі обладнання та його постачання, а також якісно виконають монтаж системи вентиляції  Вашої квартири.

Також рекомендуємо прочитати

Спліт-системи Cooper & Hunter

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/

Алюмінієві решітки – терміни виготовлення

Інформація: РГН – решітка однорядна нерегульована РГР – …

Читать дальше
ТвінФреш Комфі

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією тепла ТвінФреш Комфі характеризуються …

Читать дальше
ТвінФреш Стандарт

Провітрювач Вентс ТвінФреш серії «Стандарт» – просте в …

Читать дальше
Спліт-системи Rovex

7000BTU от___$/
9000BTU от___$/
12000BTU от___$/
18000BTU от___$/
24000BTU от___$/